FAKRO Plokščio stogo išlipimo liukas, DRL
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 120 cm
- --113780%
10000967
FWU U3
66 cm
98 cm
*Galimas pristaymo vėlavymas dėl COVID-19.
| Plotis | 66 cm |
| Aukštis | 98 cm |
| Gamintojas | Fakro |
| Medžiaga | Mediena |
| Atsparumas drėgmei | Sausoms patalpoms |
| Šilumos laidumo koeficientas | 1,3 W/(m²K) |
| Gamintojo produkto tipo kodas | FWU |
| Kamerų skaičius | 1 |
Pristatymo sąlygos užsakant Fakro produktus: Pristatymo kaina 25 Eur su PVM. Taip pat prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius iš anksto suderinus užsakymo atsiėmimą su mūsų vadybininkais. Pastaba: užsakant skirtingų gamintojų produktus, sumuojama skirtingų gamintojų pristatymo kaina, kadangi pristatymas vyksta tiesiai iš gamintojų sandėlių.
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 120 cm
FWP U3
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 140 cm
WGI
Plotis: 46 cm
Aukštis: 75 cm
PWP U3
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
FWP U3
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
FWP U5
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm
GVT 103 0059Z
Plotis: 54 cm
Aukštis: 83 cm
FWU U5
Plotis: 66 cm
Aukštis: 98 cm
FWP U5
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
WGI
Plotis: 46 cm
Aukštis: 55 cm
FWU U5
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm
FWU U3
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
WSH
Plotis: 54 cm
Aukštis: 75 cm
PWP U3
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm