FAKRO Plokščio stogo išlipimo liukas, DRL
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 140 cm
- --120176%
10100003
VLT 33 1000
85 cm
85 cm
*Galimas pristaymo vėlavymas dėl COVID-19.
![]() |
![]() |
![]() |
Medienos apdailaLakuota natūrali pušies mediena puikiai tinka tradiciniam interjerui. |
Integruota tarpinėPaprasta montuoti, kai naudojatės integruota tarpine. |
Trijų padėčių atidarymasLangą atidarius galima nustatyti tris ventiliacijos padėtis. Standartiškai šis stogo langas su rankena kairėje yra atidaromas į šoną. Prieš montavimą vyrius ir rankeną galima perkelti į kitą pusę. |

| Gamintojo produkto specifikacijos kodas | 1000 |
| Plotis | 85 cm |
| Aukštis | 85 cm |
| Gamintojas | Velux |
| Gamintojo produkto dydžio kodas | 33 |
| Šilumos laidumo koeficientas | 3,0 W/(m²K) |
| Gamintojo produkto tipo kodas | VLT |
| Patalpų tipas | Nešildomos patalpos |
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 140 cm
FWU U5
Plotis: 66 cm
Aukštis: 98 cm
FWU U3
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
VLT 29 1000
Plotis: 45 cm
Aukštis: 73 cm
WGI
Plotis: 46 cm
Aukštis: 55 cm
WSH
Plotis: 54 cm
Aukštis: 75 cm
FWU U5
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
WSH
Plotis: 86 cm
Aukštis: 86 cm
DRL
Plotis: 92 cm
Ilgis: 130 cm
DRL
Plotis: 60 cm
Ilgis: 120 cm
DRL
Plotis: 86 cm
Ilgis: 130 cm
FWP U3
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm
FWP U3
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
FWU U5
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm