FAKRO Termoizoliacinis išlipimo liukas, FWU U5
FWU U5
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
- --78680%
10000965
FWP U5
78 cm
118 cm
*Galimas pristaymo vėlavymas dėl COVID-19.
| Plotis | 78 cm |
| Aukštis | 118 cm |
| Gamintojas | Fakro |
| Medžiaga | Mediena |
| Atsparumas drėgmei | Sausoms patalpoms |
| Šilumos laidumo koeficientas | 1,0 W/(m²K) |
| Gamintojo produkto tipo kodas | FWP |
| Kamerų skaičius | 2 |
Pristatymo sąlygos užsakant Fakro produktus: Pristatymo kaina 25 Eur su PVM. Taip pat prekes galite atsiimti iš mūsų sandėlio adresu Liepkalnio 35A, Vilnius iš anksto suderinus užsakymo atsiėmimą su mūsų vadybininkais. Pastaba: užsakant skirtingų gamintojų produktus, sumuojama skirtingų gamintojų pristatymo kaina, kadangi pristatymas vyksta tiesiai iš gamintojų sandėlių.
FWU U5
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
VLT 25 1000
Plotis: 45 cm
Aukštis: 55 cm
DRL
Plotis: 70 cm
Ilgis: 130 cm
WLI
Plotis: 54 cm
Aukštis: 83 cm
WGT
Plotis: 46 cm
Aukštis: 55 cm
FWU U3
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm
FWP U5
Plotis: 66 cm
Aukštis: 118 cm
VLT 33 1000
Plotis: 85 cm
Aukštis: 85 cm
PWP U3
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
FWU U5
Plotis: 55 cm
Aukštis: 98 cm
WGI
Plotis: 46 cm
Aukštis: 75 cm
FWU U3
Plotis: 78 cm
Aukštis: 98 cm
PWP U3
Plotis: 78 cm
Aukštis: 118 cm
DRL
Plotis: 60 cm
Ilgis: 120 cm