VELUX Montavimo paketas "Pagrindinis", banguotai stogo dangai, profilio aukštis iki 120 mm
MK04
Plotis: 79 cm
Aukštis: 98 cm
- -10%
10101505
GPL MK04 3066
79 cm
98 cm
*Galimas pristaymo vėlavymas dėl COVID-19.
Jokių ribų, kai naudojate stogo langą su rankena apačioje. Valdomi elegantiška apatine rankena, panoraminiai VELUX stogo langai leidžia mėgautis vaizdu pro langą ir padidina į vidų įleidžiamos natūralios dienos šviesos kiekį. Rekomenduojame įsirengti stogo langus su rankena apačioje, jeigu jie bus lengvai pasiekiami ranka.
![]() |
![]() |
![]() |
| Mėgaukitės panoraminiais vaizdais, įsileiskite daugiau dienos šviesos bei gryno oro | Natūrali šviesa pro stogo langus – gerokai padidinkite šviesos kiekį savo kambariuose | Patogus valdymas apatine rankena. |
VELUX stogo languose naudojama šilumos izoliavimo sistema ThermoTechnology™. Mėgaukitės šiltais namais ir mažesnėmis energijos sąskaitomis. Lango gamyboje naudojamos modernios kokybiškos medžiagos užtikrina puikų energinį efektyvumą ir nepralaidumą vandeniui. Ieškokite puikaus energinio efektyvumo garantijos – ThermoTechnology™ ženklo.
![]() |
![]() |
Natūralus vėdinimasĮleiskite šviežio oro į savo namus net tada, kai esate išvykę ar miegate, nesibaimindami dėl apsaugos ar prasto oro. Vieną kartą patraukite unikalią rankeną viršuje ir į vidų per ventiliacijos sklendę pateks šviežio, filtruoto oro. |
Mėgaukitės šviežiu, švariu, filtruotu oruIntegruotas oro filtras filtruoja orą - neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į namus, todėl kambario oro kokybė pagerėja. Filtras daugkartinio naudojimo, jį galima išplauti, o susidėvėjus paprasta pakeisti nauju. |
| Gamintojo produkto specifikacijos kodas | 3066 |
| Plotis | 79 cm |
| Aukštis | 98 cm |
| Gamintojas | Velux |
| Rankena | Rankena viršuje ir apačioje |
| Kainos ir kokybės santykis | Premium / Lux |
| Medžiaga | Mediena |
| Atsparumas drėgmei | Sausoms patalpoms |
| Gamintojo produkto dydžio kodas | MK04 |
| Šilumos laidumo koeficientas | 1,0 W/(m²K) |
| Stiklo paketo šilumos laidumo koeficientas | 0,5 W/(m²K) |
| Garso izoliacija | 37 dB |
| Gamintojo produkto tipo kodas | GPL |
| Varstymo tipas | Varstomas |
| Kamerų skaičius | 2 |
GGU MK04 006640D
Plotis: 79 cm
Aukštis: 98 cm
GZL FK08 1051
Plotis: 66 cm
Aukštis: 140 cm