VELUX Stoglangis "Standard Plus" su 2 kamerų stiklo paketu, rankena apačioje, GLU
Standard Plus / Profi10101325
GLU MK04 0061B
79 cm
98 cm
*Galimas pristaymo vėlavymas dėl COVID-19.
| Gamintojo produkto specifikacijos kodas | 0061B |
| Plotis | 79 cm |
| Aukštis | 98 cm |
| Gamintojas | Velux |
| Rankena | Rankena apačioje |
| Kainos ir kokybės santykis | Standard Plus / Profi |
| Medžiaga | Poliuretanas |
| Gamintojo produkto dydžio kodas | MK04 |
| Šilumos laidumo koeficientas | 1,1 W/(m²K) |
| Stiklo paketo šilumos laidumo koeficientas | 0,6 W/(m²K) |
| Garso izoliacija | 32 dB |
| Gamintojo produkto tipo kodas | GLU |
| Stiklo paketas | 61 |
| Varstymo tipas | Varstomas |
| Apdaila | Poliuretano |
| Kamerų skaičius | 1 |
AKCIJOS
16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:
VELUX Papildomas langas, VFE
VFE UK35 3066
Plotis: 98 cm
Aukštis: 134 cm
- -15%
VELUX Papildomas langas, VFE
VFE SK38 2070
Plotis: 114 cm
Aukštis: 137 cm
- -15%
VELUX Stoglangis "Standard", rankena viršuje, GZL
GZL FK08 1051
Plotis: 66 cm
Aukštis: 140 cm
- -15%
VELUX Stoglangis "Standard", rankena viršuje, GZL
GZL PK08 1051
Plotis: 94 cm
Aukštis: 140 cm
- -15%